Wednesday, July 08, 2009

قاتل ندا گویا کشته شد

خبری را که در مورد قاتل ندا منتشر می کنیم اگر چه نمی توانیم فعلن مدارک محکم و قانع کننده ای برای اثبات آن ارائه کنیم اما شاید در آینده این مدارک را نیز برای روشن شدن اذهان عمومی ارائه کنیم . این خبر را ما توسط یکی از این افسران سپاه قدس که از بدنه حاکمت جدا شده و در پی انتقام خون شهیدان روزهای اخیر پس از فرمان خامنه ای است ، بدست آورده ایم. افسر قدس سپاه پاسداران که اینک به مردم پیوسته است سالها در جبهه های گوناگون به این نظام خدمت کرده است . ما تصمیم نداریم که در حال حاضر مشخصات وی را منتشر کنیم و تنها به گزارش شناسایی و اعدام قاتل ندا آقا سلطان از قول وی اشاره می کنیم.

چه کسی ندا را به قتل رساند؟؟

این افسر سابق سپاه قدس می گوید: فردی که ندا را به قتل رساند کارمند حراست وزارت کشور بود و اسلحه ای که ندا با آن به قتل رسید کلت 45 با کالیبر 9 میلیمتر بود .به وی گفتیم که می گویند ندا توسط یک بسیجی به قتل رسید او در جواب ما گفت: آخه کدوم بسیجی کلت چهل و پنج سازمانی وزارت رو داره ؟؟؟ قاتل کارمند حراست وزارت کشور بود و اعدام شد ، بچه ها دنبال بقیه جانیان هستند و تک تک شکارشون میکنن .

پس آنکه ندا را به قتل رساند که بود: در پاسخ این سوال او می گوید : شخصی که ندا آقا سلطان را به قتل رساند ابوالفضل کیانی از عوامل حراست وزارت کشور بود( توضیخ: حراستها مجموعه های آشکار و فعال وزارت اطلاعات می باشند) در ادامه او اظهار می دارد که کیانی چند روز پیش توسط یگان آذرخش به قتل رسیده است.

از او خواستیم که جزئیات بیشتری ار قاتل ندا در اختیار ما قرار دهد . او به ما گفت:

سه نفر از عوامل اجرایی یگان آذرخش ساعت ده و نیم شب به منزل وی مراجعه کردند. وی در حوالی سید خندان زندگی می کرد دو نفر مامور اجرای حکم و نفر سوم ذخیره بود ،ابوالفضل کیانی خودش در رو باز کرده است که برادران دلاور ما سه گلوله نثارش کردن ، برادر وی با شنیدن صدای گلوله قصد تعقیب و حمله به برادران رو داشته که توسط نفر سوم تیم از پشت هدف قرار میگیره و الان در آی سی یو بیمارستان ساسان بحال کما رفته است .

لازم به ذکر است که این افسر سابق سپاه قدس اطلاعات بیشتری در مورد سایر عوامل وزارت اطلاعات و جانیان ولی فقیه رژیم در اختیار ما قرار داده است که در خبرهای بعدی منتشر خواهد شد و این بخش تنها در ارتباط با ندا آقا سلطان بود
.

No comments: